Telefon:(0312) 234 21 00

ULUSAL YIKIM MEVZUATI DEĞİŞİYOR

Gazi Üniversitesi Deprem Mühendisliği Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdürlüğü arasında yürütülmekte olan “Ulusal Yıkım Yönetim Sistemi İçin Tam ve Kısmi ile Seçici Yıkım Tekniklerinin Araştırılması ve Uygulamalara İlişkin Ortak Hizmet Uygulaması Protokolü” Kapanış Toplantısı 01 Aralık 2016 tarihinde Ankara’da düzenlenecektir. The Green Park Hotel Ankara’da gerçekleştirilecek etkinliğe tüm paydaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Etkinlik süresince tamamlanan protokol hakkında da bilgilendirmeler yapılacaktır. Ulusal yıkım sektöründe hizmet kalitesinin ve rekabet gücünün arttırılmasını hedefleyen bu Çalıştay’a siz değerli katılımcıların göstereceği katkılarıyla bu süreç daha etkin ve verimli bir hale gelecektir.
Kurumunuzda, yıkım mevzuatı kapsamında yer alan konular ile ilgili bilgi ve görüşlerini sunmak için konu ile ilgili kişilerin Kapanış Çalıştay’ına katılarak ülkemizdeki yıkım konusundaki eksiklik ve zayıflıkların giderilmesi konusunda bizlere değerli görüşleri ile önemli katkılar sağlayacağı düşüncesindeyiz.

Çalıştay programı aşağıda gönderilmekte olup aynı zamanda detaylı bilgiler web adresimiz olanhttp://www.yikimmevzuati.com/ linkinde de yer almaktadır. Web sayfamız üzerinden kayıt formunu en kısa sürede doldurarak ücretsiz olarak Kapanış Çalıştay’ına katılım sağlayabilirsiniz.

Bu çerçevede sizi sempozyumumuza davet etmekten onur duyacağımızı belirtir, yıkım mevzuatının kapsamında yer alan konular ile ilgili bilgi ve görüşlerini sunmak için etkinliğin ilgili personele duyurulmasını yüksek takdir ve tensiplerinize arz ederiz.

Adres:

Fatih Sultan Mahallesi
2364 Sokak No:12
ETİMESGUT / ANKARA

Telefon:

Tel : (0312) 234 21 00
Cep : (0544) 234 21 00
Fax : (0312) 234 21 11

E-Mail:

oksijen@oksijenosgb.com.tr

Harita:

x